Kariera w Aveliore

Szukasz interesującej pracy w IT? Chcesz rozwinąć swoje umiejętności w zakresie praktycznego użytkowania najnowszych technologii informatycznych? Sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Naszym naczelnym celem jest stworzenie miejsca pracy, w którym sami chcielibyśmy pracować. Nasi pracownicy i współpracownicy nie są “zasobami ludzkimi”, ale równorzędnymi partnerami i fundamentem firmy. 

Elastyczność

Oferujemy szerokie możliwości dostosowywania sposobu i czasu pracy do Twoich potrzeb. Oceniamy wyłącznie na podstawie osiągniętych efektów pracy.

Rozwój

Współpracując z nami zdobędziesz nową wiedzę i umiejętności oraz rozwiniesz te już posiadane. Weźmiesz również udział w licznych szkoleniach. 

Zaufanie

Wierzymy, że wszelkie kontakty na linii pracownik – pracodawca powinny opierać się na obustronnym zaufaniu, szacunku i prawie do wyrażania swojej opinii.

Wpływ

Twój głos będzie zawsze ważny, niezależnie od stanowiska, które zajmujesz. Zdobędziesz bezpośredni wpływ na swoją pracę i rozwój całej organizacji. 

Aktualne oferty pracy

Aplikuj teraz!

Nawet jeśli nie znalazłeś lub nie znalazłaś interesującej Cię oferty pracy, wciąż chętnie zapoznamy się z Twoim CV. Wyślij je na wskazany poniżej adres e-mail. 

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Aveliore Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (03-543), ul. Barkocińska 6/8, moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych oraz zebranych podczas rozmowy kwalifikacyjnej do celów rekrutacji w obecnym procesie rekrutacyjnym.” W razie chęci wzięciem udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o zamieszczenie dodatkowo informacji: „Zgoda obejmuje zarówno obecne jak i przyszłe procesy rekrutacyjne.”

 

Administratorem Twoich danych osobowych jest Aveliore Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-543), ul. Barkocińska 6/8. Możesz skontaktować się z nami poprzez adres email: [email protected] lub pisemnie na wskazany powyżej adres siedziby. Celem przetwarzania  danych osobowych jest przeprowadzenie procesu rekrutacji prowadzonego przez Administratora danych osobowych, a w przypadku wyrażenia  wyraźnej i dobrowolnej zgody także na potrzeby przyszłych rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Aveliore Sp. z o.o.

Polityka prywatności